Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Hoftheater
Raalte
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Koningshof
Maassluis
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Trefpunt
Warmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
19:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
11:00
Theater Concordia
Enschede
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
23:00
DeLaMar
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater de Purmaryn
Purmerend
dinsdag 15 september 2020
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 september 2020
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 september 2020
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 18 september 2020
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
zaterdag 19 september 2020
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend