Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Mythe
Goes
C.C. De Werft
Geel
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Werft
Geel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
maandag 14 november 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Diligentia, Den Haag
dinsdag 15 november 2022
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Saman Amini's integratieplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 november 2022
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Muze, Noordwijk
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Kiki Schippers - Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Koningshof, Maassluis
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werft, Geel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Restante
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg - Ego
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paul Haenenn - Haenen Brengt Vreugde
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Peter Pannekoek - DNA
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Flint, Amersfoort
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 17 november 2022
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Zaantheater, Zaandam
20:30
Saman Amini's integratieplan
Zaantheater, Zaandam
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kiki Schippers - Meer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg - Ego
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werft, Geel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
De Meerpaal, Dronten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Weijer, Boxmeer
20:15
René Van Meurs - 2636
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Restante
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Posttheater, Arnhem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Flint, Amersfoort
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 18 november 2022
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Lebbis - De Ziel
Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - In Theorie
C.C. De Klameare, Workum
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Leest, Waalwijk