Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 22 februari 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 februari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
woensdag 27 februari 2019
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard