Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Achterolmen
Maaseik
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Scala Theater
Utrecht
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
013
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Capitole
Gent
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Scala Theater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Effenaar
Eindhoven
maandag 16 november 2020
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp
Philharmonie Haarlem, Haarlem
dinsdag 17 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
TaBoe! - Nesim el Ahmadi
Podium Mozaiek, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 18 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
IAM
Vorst Nationaal, Brussel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Parochiehuis, Delden
Freek de Jonge - Asociale afstand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniëlle Schel - OK
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Chris Verlaan - Man in de Maak
AINSI, Maastricht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Herbakker, Eeklo
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Kolk, Assen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 19 november 2020
William Boeva - B30VA
C.C. Achterolmen, Maaseik
Vlamousse - Saampies
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Chassé Theater, Breda
19:30
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Lebbis - De Ervaring
Koningshof, Maassluis
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Veste, Delft
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
vrijdag 20 november 2020
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven