CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -300
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mrt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
vr 17 mrt
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
1
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 18 mrt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TOP
Bemmel
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Gouverneurstheater
Heusden
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem

donderdag 16 maart 2017

20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen HAN Campustheater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind De Muze, Noordwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Watskeburt?! - de musical De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Matroesjka - Brainwash Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater de Spiegel, Zwolle

vrijdag 17 maart 2017

20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie Flint, Amersfoort
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Even goede vrienden DeLaMar, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Orpheus, Apeldoorn
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Cammeleur, Dongen
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - De Onzen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Watskeburt?! - de musical De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Mini & Maxi Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Zinin, Nijverdal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater Idea, Soest
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Schoft Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Venray, Venray
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Figi Theater, Zeist
1
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 18 maart 2017

André Manuel - De Onzen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolein van Kooten & Bram Bakker- Geen Paniek Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marjolijn van Kooten - Paniek TOP, Bemmel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Enge Buren - Ruk! Fransche School Culemborg, Culemborg
Mike Boddé - De Geurige Man Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater De Omval, Diemen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts Wilminktheater, Enschede
20:15
Watskeburt?! - de musical Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash Gouverneurstheater, Heusden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Lochem, Lochem
Pagina -300