Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Energiehuis
Dordrecht
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterzaal Roxy
Temse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Spiegel
Zwolle
Dok6
Panningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fulcotheater
IJsselstein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
zaterdag 09 april 2016
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
zondag 10 april 2016
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
woensdag 13 april 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 14 april 2016
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 15 april 2016
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten