Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Diligentia
Den Haag
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Tivoli
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Dakota
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningshof
Maassluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Begijnhof
Diest
Theater Bellevue
Amsterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Prinsenhof
Best
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 18 mei 2013
20:15
Deng Boy - Sociale zaken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
woensdag 22 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Wilminktheater, Enschede
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Venray, Venray
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 23 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Dakota, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater Hof 88, Almelo
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
vrijdag 24 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Koningshof, Maassluis
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Begijnhof, Diest
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
zaterdag 25 mei 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Musis, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht