Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Cammeleur
Dongen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater Achterom
Hilversum
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Rex
Mol
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kom
Nieuwegein
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Diligentia
Den Haag
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Posttheater
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Parnassos
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Veste
Delft
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 13 maart 2013
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 14 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 15 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg de Lawei, Drachten
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sabine Beens - Ça bien!
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 16 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag