Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Flint
Amersfoort
Musis
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Muzeval
Emmen
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Schakel
Gilze
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Tobbe
Voorburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Oosterpoort
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Druten
Druten
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Pook
Oostknollendam
Café The Florin
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
MECC
Maastricht
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Corso
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 19 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
zondag 21 april 2013
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 22 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 23 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 24 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch