Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Capitole
Gent
CK Theater
Roermond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Flint
Amersfoort
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
dinsdag 16 april 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 17 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
vrijdag 19 april 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Hoftheater, Raalte
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem