Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mascini Theater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TechnoHUB
Woerden
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Mimik
Deventer
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dok6
Panningen
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
DeMess
Naarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
21:00
De Reggehof
Goor
19:00
De Reggehof
Goor
21:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C.C. Deurne
Deurne
ATLAS Theater
Emmen
19:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Posttheater
Arnhem
donderdag 08 oktober 2020
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 09 oktober 2020
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Karin Bloemen - solovoorstelling
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Lebbis - De Ervaring
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TechnoHUB, Woerden
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Schouwburg Venray, Venray
Maartje & Kine - Speelbeesten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fred van Leer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Posttheater, Arnhem
Martijn Kardol - Welkom
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Orpheus, Apeldoorn
Chris Verlaan - Man in de Maak
Mimik, Deventer
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:00
Bell’s Comedy Club: Nigel Williams + Serine Ayari
Effenaar, Eindhoven
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Daniëlle Schel - OK
DeMess, Naarden
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Scratch Night
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Deurne, Deurne
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 10 oktober 2020
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem