Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
DeMess
Naarden
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Hoftheater
Raalte
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Kom
Nieuwegein
O.C. Vondel
Meulebeke
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Meent
Alsemberg
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:30
DeMess
Naarden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Theater Floralis
Lisse
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Musis
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Amare
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
CHV Noordkade
Veghel
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Den heuvel
Alphen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
Schaffelaartheater
Barneveld
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 14 januari 2023
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Patrick Laureij - Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
n00b speelt n00b
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Merijn Scholten - Solo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Kardol - De Situatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Crins - Mesthoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Eendracht, Gemert
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
DeMess, Naarden
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Meer
Hoftheater, Raalte
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Chassé Theater, Breda
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
C.C. Stroud, Putten
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Dara Ó Briain
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Daniel Sloss
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Cabarestafette
De Poorterij, Zaltbommel
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kom, Nieuwegein
Bas Birker - in blijde verachting
O.C. Vondel, Meulebeke
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
Alex Ploeg - Ego
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Meent, Alsemberg
zondag 15 januari 2023
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
De Maagd, Bergen op Zoom
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:30
André Manuel - Sneu
DeMess, Naarden
maandag 16 januari 2023
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Musis, Arnhem
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Floralis, Lisse
19:30
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 17 januari 2023
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Agnietenhof, Tiel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Posttheater, Arnhem
20:00
Lieven Scheire - A.I.
30CC/Schouwburg, Leuven
Dara Ó Briain
Amare, Den Haag
woensdag 18 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kattendans, Bergeijk
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lieven Scheire - A.I.
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Kiki Schippers - Meer
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Odeon, Zwolle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Markant Uden, Uden
19:30
Comedy Nacht Met O.a. Ruud Smulders, Emiel Van Der Logt + 2
Effenaar, Eindhoven
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
Andries Tunru - In Theorie
Perron-3, Rosmalen
Alex Ploeg - Ego
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 19 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meerpaal, Dronten
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Thomas Marty
La Madeleine, Brussel
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Den heuvel, Alphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
ATLAS Theater, Emmen
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Focus
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam