Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Lindenberg Theater
Nijmegen
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Carrousel
Ommen
De Djoelen
Oud-Turnhout
C.C. Den Blank
Overijse
Theater De Winsinghhof
Roden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Spil
Roeselare
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Den Herd
Bladel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
De Dialoog
Ermelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
donderdag 28 februari 2013
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
Yora Rienstra - We maken er wat van
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Theatergroep Oeloek
Podium 't Beest, Goes
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 01 maart 2013
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 02 maart 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond