Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
De Eendracht
Gemert
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meiboom
Krabbendijke
De Cammeleur
Dongen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. De Brouckere
Torhout
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Ogterop
Meppel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Poorterij
Zaltbommel
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kulturhus Holten
Holten
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
`t Patronaat
Mierlo
C.C. De Meent
Alsemberg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Hoftheater
Raalte
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 11 april 2013
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 12 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
zaterdag 13 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
zondag 14 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 15 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht