Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Haastrecht
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Volta
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Kees
Huissen
Flint
Amersfoort
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Molen De Ster
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 26 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 27 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 28 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam