Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Den heuvel
Alphen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultura
Ede
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
20:00
Volta
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Stenge
Heinkenszand
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
donderdag 26 januari 2017
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 27 januari 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 28 januari 2017
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda