Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Hasselbak
Eemnes
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterzaal Roxy
Temse
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
zaterdag 09 april 2016
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
zondag 10 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 12 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 13 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
donderdag 14 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray