Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Het Raam
Hillegom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Drommedaris
Enkhuizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Almere
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Schakel
Gilze
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Hofman
Utrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Dok6
Panningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Nuenen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Ledeltheater
Oostburg
De Muze
Noordwijk
zaterdag 21 november 2015
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 22 november 2015
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 23 november 2015
20:00
Bob Maclaren (NZ), Roel C. Verburg (NL), Joe Eagan (CAN) and Sandrine
Hofman, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Kruisboog, Tienen
dinsdag 24 november 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Russell Peters
Ahoy, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Dok6, Panningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Soundos - Geboren met ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 25 november 2015
Jon van Eerd - Harrie Babba
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Kommil Foo - Schoft
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maagd, Bergen op Zoom
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Comedy Central presents Dylan Moran - Off The Hook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Daniël Arends
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 26 november 2015
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
van Beresteyn, Veendam
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Alex Roeka - Voort!
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 27 november 2015
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk