Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
RASA
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Crown theater
Aalsmeer
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 28 maart 2015
20:00
Oeloek - Prille Roest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Seppe Torremans / Thomas Smith / Soe Nsuki / Joost van Hyfte
Diligentia, Den Haag
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Mol, Lier
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
BREStheater, Brielle
20:00
Schudden - Perrongeluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Agora Theater Druten, Druten
zondag 29 maart 2015
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:30
Lach het weg
Agora Theater Druten, Druten
maandag 30 maart 2015
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen - De Partizanen
RASA, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 31 maart 2015
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater De Veste, Delft
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 01 april 2015
Anne Jan Toonstra - Oi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Rietveld Theater, Delft
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick
Posttheater, Arnhem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld
Hofman, Utrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Muze, Noordwijk
20:00
Urbanus Zelf!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lach het weg
Crown theater, Aalsmeer
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
donderdag 02 april 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kusje erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren &
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Markant Uden, Uden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Musiater, Zevenaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Het Klooster, Woerden
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lach het weg
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Harmonie, Leeuwarden
Buitenstaanders
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 03 april 2015
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Wilminktheater, Enschede
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch