Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
WORM
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Den Boogaard
Moergestel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
O.C. De Vonke
Heule
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Bunder
Moorslede
Havezathe het Everloo
Rossum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Dok6
Panningen
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Hof 88
Almelo
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Concordia
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 06 november 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 07 november 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
zondag 08 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
maandag 09 november 2015
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
dinsdag 10 november 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Bunder, Moorslede
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
woensdag 11 november 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
Ali B - Je Suis Ali
Parkgebouw, Rijssen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
donderdag 12 november 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein