Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Storm
Winterswijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Groene Engel
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
Fulcotheater
IJsselstein
De Meerpaal
Dronten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Eendracht
Gemert
Witte Theater
IJmuiden
G.C. Tentakel
Zonhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Schakel
Waregem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
De Toegift
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Achterom
Hilversum
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De steiger Boom
Boom
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Scala Helmond
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Meiboom
Krabbendijke
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Omval
Diemen
Arto Theater
Schoonhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
donderdag 21 februari 2013
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
vrijdag 22 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
zaterdag 23 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
zondag 24 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
maandag 25 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond