Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Koningshof
Maassluis
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Markant Uden
Uden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
vrijdag 22 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Speeldoos, Vught
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 januari 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Trio Giphart / Chabot
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
zondag 24 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
dinsdag 26 januari 2016
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 27 januari 2016
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden