Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Flint
Amersfoort
20:00
Zaantheater
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Kolk
Assen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater Concordia
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater `t Spieker
Eibergen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Agnietenhof
Tiel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. 't Gasthoes
Horst
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
NatLab
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
De Cammeleur
Dongen
vrijdag 08 maart 2013
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 09 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
zondag 10 maart 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 12 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 13 maart 2013
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen