Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Vorstin
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
AINSI
Maastricht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Kulturhus
Borne
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
donderdag 18 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 april 2019
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 20 april 2019
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal