Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meiboom
Krabbendijke
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Vieze Gasten
Gent
C.C. Evergem
Evergem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Centrum Staf Versluys
Bredene
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
De hoogte
Winsum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. De Bunder
Moorslede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. De Werf
Aalst
Agora Theater Druten
Druten
De Molenberg
Delfzijl
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
vrijdag 11 januari 2013
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 12 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
zondag 13 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
maandag 14 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 16 januari 2013
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam