Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Cultura
Ede
G.C. De Kluize
Oosterzele
Schouwburg Ogterop
Meppel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
AFAS Live
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Musiater
Zevenaar
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Stroud
Putten
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Wilminktheater
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Chassé Theater
Breda
20:30
Vorstin
Hilversum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
CineCity
Vlissingen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
C.C. Genk
Genk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zaterdag 10 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
zondag 11 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 14 maart 2018
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
donderdag 15 maart 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur