Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Musiater
Zevenaar
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
zaterdag 10 maart 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
zondag 11 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 14 maart 2018
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 15 maart 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem