Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kulturhus Holten
Holten
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Stroud
Putten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Genk
Genk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
zaterdag 10 maart 2018
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 maart 2018
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 14 maart 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 15 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein