Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Reehorst
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Schalm
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 12 december 2015
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 16 december 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 17 december 2015
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 18 december 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht