Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bon theater
Medemblik
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Werft
Geel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
00:00
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
De hoogte
Winsum
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Wennekerpand
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Veluvine
Nunspeet
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Winsinghhof
Roden
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Dakota
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
zaterdag 02 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 maart 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 07 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk