Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Pas
Heesch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
De Reggehof
Goor
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Capitole
Gent
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Capitole
Gent
donderdag 13 februari 2020
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent