Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Diligentia
Den Haag
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Idea
Soest
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium 't Beest
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Iduna
Drachten
Het Klooster
Woerden
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
De Schakel
Gilze
De Meerpaal
Dronten
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. Gildhof
Tielt
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 24 november 2012
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 25 november 2012
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
maandag 26 november 2012
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Carolien Borgers - Happy End
Schuur, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Diligentia, Den Haag
20:00
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 27 november 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wilko Terwijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Carolien Borgers - Happy End
Schuur, Haarlem
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
De Meenthe, Steenwijk
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 28 november 2012
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bouwkunde, Deventer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Ali geeft antwoord
Hoftheater, Raalte
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 29 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Speeldoos, Baarn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater De Boerderij, Huizen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
Posthuis Theater, Heerenveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium 't Beest, Goes
Ali B - Ali geeft antwoord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
MyStage Goes Cabaret
Iduna, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Klooster, Woerden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Ruben Nicolai - Little friday
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Deventer Schouwburg, Deventer
Speelman & Speelman - Optimisten
De Schakel, Gilze
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meerpaal, Dronten
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
De Harmonie, Leeuwarden
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Gildhof, Tielt
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Arsenaal Theater, Vlissingen
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 30 november 2012
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Werftheater, Utrecht
20:00
Martijn Koning
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Arno van der Heyden
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Eric Koller
van Beresteyn, Veendam
20:00
Piepschuim
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Lebbis
Theater Zinin, Nijverdal
Wilko Terwijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek