Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Bogaard
Sint-Truiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Roma
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Gryphus
Vierlingsbeek
Lux
Nijmegen
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
zaterdag 23 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 maart 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
woensdag 27 maart 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 maart 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen