Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
HAN Campustheater
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Idea
Soest
20:15
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De kollebloem
Puurs
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Tobbe
Voorburg
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Cultura
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Achterom
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Bres
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Koningshof
Maassluis
Bon theater
Medemblik
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Carrousel
Ommen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Amicitia Theater
Sneek
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Leest
Waalwijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
donderdag 08 november 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Jan van Besouw, Goirle
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. De Pas, Heesch
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Henry van Loon - Electropis
HAN Campustheater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
HAN Campustheater, Nijmegen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Willem, Papendrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Idea, Soest
20:15
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Markant Uden, Uden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arjan Ederveen Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Arsenaal Theater, Vlissingen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 09 november 2012
Alex Agnew - Interesting times
Auditorium Gemeentehuis, Aalter
Sara Kroos - Voor de leeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Enge Buren - Reuring
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Maas - Concert
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Diligentia, Den Haag
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater PePijn, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Concordia, Haastrecht
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Ali geeft antwoord
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Dok6, Panningen
Marco Roelofs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De kollebloem, Puurs
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Boodschap, Rijen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Werftheater, Utrecht
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Tobbe, Voorburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 10 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Meervaart, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Carolien Borgers - Happy End
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel
Fransche School Culemborg, Culemborg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Omval, Diemen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Cultura, Ede
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Henry van Loon en Jo
Effenaar, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Achterom, Hilversum
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kulturhus Holten, Holten
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Bres, Leeuwarden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Koningshof, Maassluis
Schudden - We vieren het maar
Bon theater, Medemblik
Yora Rienstra - We maken er wat van
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Carrousel, Ommen
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Amicitia Theater, Sneek
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Agnietenhof, Tiel
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Werftheater, Utrecht
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric Koller - Fire in the hole
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 11 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 12 november 2012
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Lochem, Lochem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 13 november 2012
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem