Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meiboom
Krabbendijke
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. De kollebloem
Puurs
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
C.C. Strombeek
Grimbergen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Theothorne
Dieren
Scala Helmond
Helmond
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Nuenen
zaterdag 16 maart 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
CulturA & Zo, Nootdorp
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 maart 2013
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 maart 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
dinsdag 19 maart 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
woensdag 20 maart 2013
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 21 maart 2013
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen