Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
D' Oude Stoep
Vlaardingen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
21:00
De Oosterpoort
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 25 maart 2015
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Markant Uden, Uden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
donderdag 26 maart 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Vorstin, Hilversum
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Oeloek - Prille Roest
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Piepschuim - Recept
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Anuar - Integer
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
D' Oude Stoep, Vlaardingen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
De Speeldoos, Vught
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lach het weg
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Max van den Burg - Amok
Markant Uden, Uden
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Wouter Deprez
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 27 maart 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Kom, Nieuwegein
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Dok6, Panningen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Flint, Amersfoort
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Urbanus Zelf!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Frank van Pamelen - Complot
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Anuar - Integer
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Dok6, Panningen
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Spant!, Bussum
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Lach het weg
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Speeldoos, Vught
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Dorpstheater Wormer, Wormer
21:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Oosterpoort, Groningen
zaterdag 28 maart 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
BREStheater, Brielle
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Jan van Besouw, Goirle
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht