Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
M-Lab
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kasteel De Wittenburg
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Kroon
Bocholt
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
013
Tilburg
20:45
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Molen
Beuningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spiegeltheater
Middelburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lakei
Helmond
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Crown theater
Aalsmeer
C.C. Zundert
Zundert
woensdag 17 oktober 2012
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
M-Lab, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Kasteel De Wittenburg, Wassenaar
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Op Sterk Water - Alfa
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 18 oktober 2012
Schudden - We vieren het maar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater PePijn, Den Haag
Enge Buren - Reuring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Storm, Winterswijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dolf Jansen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Roelofs
Theater Achterom, Hilversum
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kamagurka - Sprook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Vastberaden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Ali geeft antwoord
Orpheus, Apeldoorn
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Ledeltheater, Oostburg
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Flint, Amersfoort
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
vrijdag 19 oktober 2012
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - Sprook
Witte Theater, IJmuiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
20:30
Roué Verveer: In Zeer Goede Staat (Reprise)
Tropentheater, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Pand, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Max van den Burg - Schlemiel
Het Veur Theater, Leidschendam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Fire in the hole
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
De Muze, Noordwijk
Carolien Borgers - Happy End
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kroon, Bocholt
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
013, Tilburg
20:45
Matennaaiers Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart
013, Tilburg
zaterdag 20 oktober 2012
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert