Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Het Trefpunt
Warmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Bon theater
Medemblik
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Werft
Geel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
00:00
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
De hoogte
Winsum
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 01 maart 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 02 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam