Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Capitole
Gent
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Beun
Heiloo
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Breughelzaal
Bree
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. De Herbakker
Eeklo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Amicitia Theater
Sneek
Lindenberg Theater
Nijmegen
Scala Helmond
Helmond
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Podium 't Beest
Goes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater Aan de Slinger
Houten
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Schakel
Gilze
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Nuenen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zondag 17 maart 2013
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 20 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 21 maart 2013
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 22 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis