Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
C.C. Strombeek
Grimbergen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Theothorne
Dieren
Scala Helmond
Helmond
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Herbakker
Eeklo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Amicitia Theater
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Kulturhus
Borne
zondag 17 maart 2013
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 maart 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
dinsdag 19 maart 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
woensdag 20 maart 2013
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 21 maart 2013
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
vrijdag 22 maart 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne