Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Papenstraattheater
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. De Werft
Geel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Markant Uden
Uden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Thiemeloods
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
vrijdag 03 november 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
zaterdag 04 november 2017
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 05 november 2017
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
dinsdag 07 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 08 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 09 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
vrijdag 10 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg