Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 14 april 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Venray, Venray
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ali B - Je Suis Ali
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Willem, Papendrecht
Lankmoed - Onvergetelijk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - De Partizanen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Aarsman - Zelf weten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
Cabaretteketet
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hofpoort, Coevorden
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Podium Boxtel, Boxtel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 april 2016
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 april 2016
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 19 april 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg