Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
NatLab
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
18:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater De Kik
Elst
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Pand P
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 16 december 2022
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Kulturhus, Borne
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Arie Koomen - BOE!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Andries Tunru - In Theorie
Chassé Theater, Breda
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
NatLab, Eindhoven
zaterdag 17 december 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Diligentia, Den Haag
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
Figi Theater, Zeist
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - DNA
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Patrick Laureij - Live
Chassé Theater, Breda
20:00
n00b speelt n00b
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Speeldoos, Baarn
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater De Tuin, Leusden
Kiki Schippers - Meer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
18:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Restante
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Derek Otte - De tijd is om
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Figi Theater, Zeist
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater De Kik, Elst
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 18 december 2022
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Patrick Laureij - Live
Chassé Theater, Breda
20:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 19 december 2022
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 20 december 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Chassé Theater, Breda
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Pand P, Eindhoven
20:00
Kamal Kharmach
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
van Beresteyn, Veendam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 21 december 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - DNA
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Kardol - De Situatie
Orpheus, Apeldoorn
Kiki Schippers - Meer
Theater de Schalm, Veldhoven