Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Atak
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
`t Patronaat
Mierlo
14:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Jansstheater
Lochem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 15 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Cultura, Ede
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
C.C. Den Herd, Bladel
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 16 januari 2015
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Werftheater, Utrecht
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Raf Walschaerts - Jongen toch
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan Rot - Kampvuur
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Spant!, Bussum
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Madelijne Kool
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Patronaat, Haarlem
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Max van den Burg - Amok
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Figi Theater, Zeist
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Diligentia, Den Haag
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
De Speeldoos, Vught
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon | Sluimer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 17 januari 2015
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Zaantheater, Zaandam
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Wilminktheater, Enschede
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Werftheater, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Mich Walschaerts - Duizend man sterk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Jan Rot - Kampvuur
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater de Mythe, Goes
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Singer Theater, Laren
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Oosterhuis
PopEi, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Flint, Amersfoort
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Diligentia, Den Haag
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Chassé Theater, Breda
20:30
Max van den Burg - Amok
Chassé Theater, Breda
20:00
Intgeniep - Op en haar
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
BREStheater, Brielle
20:00
Jan Jaap van der Wal
Atak, Enschede
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 18 januari 2015
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
`t Patronaat, Mierlo
14:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Jansstheater, Lochem
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 januari 2015
Najib Amhali - I Am Hali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht