Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Horst
Venhorst
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Boodschap
Rijen
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Hege Fonnen
Lemmer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Goudse Schouwburg
Gouda
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De KultuurKlup
Elst
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
19:00
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
RAI Theater
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Meerpaal
Dronten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
vrijdag 11 maart 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 maart 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 13 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
dinsdag 15 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
woensdag 16 maart 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 17 maart 2016
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk