Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
De Smeltkroes
Maarheeze
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Casino Beringen
Beringen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Bon theater
Medemblik
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
De hoogte
Winsum
De Trukendoos
Harelbeke
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
MC Theater
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Toegift
Den Hoorn
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
De Meulvliet
Tholen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Spieghel
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
21:00
De Spieghel
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Musis
Arnhem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
De Meiboom
Krabbendijke
vrijdag 26 april 2013
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zaterdag 27 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
zondag 28 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 02 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ruben Nicolai - Little friday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Musis, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jeroen Leenders
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - V
De Meiboom, Krabbendijke