Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meiboom
Krabbendijke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Kei
Reusel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. De Bombardon
Heythuysen
De Eendracht
Gemert
De Cammeleur
Dongen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Wesopa Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater 4en1
Breukelen
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Nova
Wetteren
C.C. De Meent
Alsemberg
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Musis
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
`t Patronaat
Mierlo
Zaantheater
Zaandam
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Hoftheater
Raalte
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Mythe
Goes
Fransche School Culemborg
Culemborg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
donderdag 11 april 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 12 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zondag 14 april 2013
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam