Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Spil
Roeselare
20:15
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
Filmtheater Luxor
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zondag 26 maart 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
maandag 27 maart 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 28 maart 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 29 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 30 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
vrijdag 31 maart 2017
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur