Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Chassé Theater
Breda
C.C. Lanaken
Lanaken
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:15
Markant Uden
Uden
15:00
Koningshof
Maassluis
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 16 februari 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
zondag 17 februari 2019
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 februari 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 februari 2019
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden