Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater De Omval
Diemen
Bon theater
Medemblik
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Musis
Arnhem
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Scheldetheater
Terneuzen
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Werft
Geel
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Singer
Rijkevorsel
Meervaart
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 06 april 2013
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 10 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 11 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk